Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. 86-19868380358 contact@yichuangscreen.com
Aktualności Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - Wszystko w jednym komputerze sprawia, że ​​nasze życie staje się coraz lepsze

Wszystko w jednym komputerze sprawia, że ​​nasze życie staje się coraz lepsze

August 17, 2021

Komputer typu „wszystko w jednym”, znany również jako komputer stacjonarny typu „wszystko w jednym”, integruje obudowę komputera i komponenty systemu z monitorem, dzięki czemu cały komputer znajduje się w jednym urządzeniu.Komputery stacjonarne All-in-one (AIO) mają tę zaletę, że są mniejsze niż komputery stacjonarne, ale często mają też kilka wad, w tym wyższy koszt, słabszą wydajność i ograniczone możliwości rozbudowy.

Komputer typu „wszystko w jednym” zadebiutował wraz z Apple iMac w 1998 roku. Podczas gdy wczesne komputery typu „wszystko w jednym” były drogie i nieporęczne, komputery typu „wszystko w jednym” stały się znacznie smuklejsze, lżejsze i tańsze wraz z pojawieniem się LCD monitory i mniejsze, tańsze komponenty systemów stacjonarnych.

Wraz z promocją i rozwojem ekranu dotykowego w codziennym życiu pojawia się coraz więcej ekranów dotykowych.Pojawienie się dotykowego ekranu dotykowego w jednym komputerze stopniowo zmieniło nasze życie.

Uniwersalna maszyna dotykowa to integracja zaawansowanego ekranu dotykowego, sterowania przemysłowego, komputera i innych technologii, które mogą realizować zapytania o informacje publiczne, wyposażone w urządzenia peryferyjne, takie jak instrument odcisków palców, skaner, czytnik kart, mikrodrukarka itp. i może realizować określone wymagania, takie jak obecność odcisków palców, przeciąganie kart i drukowanie.

najnowsze wiadomości o firmie Wszystko w jednym komputerze sprawia, że ​​nasze życie staje się coraz lepsze  0

Jak więc dotknięcie urządzenia wielofunkcyjnego czyni nasze życie mądrzejszym?

Wszystko w jednym, bardzo gorące słowo w dzisiejszych czasach.Tak zwana maszyna all-in-one ma połączyć wiele funkcji w jedną maszynę, tak aby zapewnić nam więcej funkcji i usług.W życiu codziennym, bardziej powszechny automat sprzedający wszystko w jednym, maszyna typu all-in-one z kontrolą dostępu do niebieskiego zęba, interaktywny ekran led do rejestracji gości, rozpoznawanie tablic rejestracyjnych all-in-one machine, kserokopiarka all-in-one i tak dalej, a często wykorzystujemy w pracy interaktywny ekran ledowy komputer ma nowy produkt - dotykową maszynę all-in-one.

Multimedialna cyfrowa tablica interaktywna ma trzy główne cechy, a mianowicie interaktywność, integrację i prostotę.

Czym jest interaktywność?Cyfrowa tablica interaktywna do interakcji człowiek-komputer.W przeciwieństwie do przeszłości, do bezpośredniej obsługi maszyny nie są potrzebne różne narzędzia, takie jak mysz.Zamiast tego można go używać bezpośrednio za pomocą ekranu dotykowego, co jest najszybszym interaktywnym sposobem.

Czym jest integracja?Multimedialna maszyna typu all-in-one z dotykiem posiada zaawansowane funkcje, które doskonale integrują komputer, telewizor, dotyk i inne funkcje.

Czym jest prostota?Spójrz na metro, banki, centra handlowe i inne miejsca publiczne, aby zobaczyć jego cień, który rozumiesz.Ponieważ informacje o zapytaniach interaktywnego ekranu ledowego są bardzo proste, osoba będzie działać, powszechnie znana jako prostota.

Komputery stacjonarne miały kiedyś komputery typu mainframe, ekrany, myszy i klawiatury, a system dźwiękowy był zbyt nieporęczny, aby mieć efekty dźwiękowe.Dzisiejszy komputer typu „wszystko w jednym” integruje funkcje komputerów, telewizorów, zestawów stereo i innych urządzeń oraz posiada funkcję ekranu dotykowego, eliminując użycie myszy i klawiatury.Jako wielofunkcyjna cyfrowa tablica interaktywna może być zastosowana w wielu miejscach, przynieść ludziom dużą wygodę, a nawet przynieść korzyści firmom.

 

Obecnie, ze względu na różne obszary zastosowań produktów dotykowych typu „wszystko w jednym” dostępnych na rynku, istnieje nauczanie dotykowej maszyny typu „wszystko w jednym”, interaktywnego ekranu dotykowego konferencji, dotykowego druku rabatowego w rolce all-in-one maszyna, reklama dotykowa typu "wszystko w jednym", cyfrowa tablica interaktywna z zapytaniem dotykowym, interaktywny ekran ledowy i tak dalej, każda maszyna ma bardzo potężną funkcję.

W dawnym trybie nauczania multimedialnego chcesz używać komputera, akustyki, projektora, pióra laserowego, joysticka, aby czekać, nie tylko działać kłopotliwie, a wydajność w klasie również nie jest wysoka.Nauczanie maszyny dotykowej jest tylko maszyną, ma potrzeby nauczania multimedialnego, więc funkcja, obsługa klasy dotykowej, jest bardzo prosta i łatwa.Różnorodne funkcje multimedialne i cyfrowa tablica interaktywna mogą skutecznie poprawić wydajność zajęć.

Reklama interaktywna maszyna dotykowa z ekranem dotykowym, jest popularnym produktem elektronicznym.Jego potężna funkcja reklamowa nie tylko oszczędza siłę roboczą i zasoby materiałowe dla firm, ale także przynosi ogromne korzyści reklamowe.Reklama dotykowa all-in-one maszyna może przełączać wideo, obraz i dźwięk, aby były wyświetlane w dowolnym momencie;Dzięki długiej żywotności jest rzadkim produktem elektronicznym.

Obecnie zastosowanie wielofunkcyjnego ekranu dotykowego „wszystko w jednym komputerze” jest bardzo rozległe, można powiedzieć, że stało się trendem.Zastosowanie dotykowej maszyny all-in-one może zapewnić nie tylko większą wygodę i więcej korzyści, ale także poprawić wizerunek marek biznesowych.

Aby ulepszyć dotykowe urządzenie all-in-one, musimy wspomnieć o pierwszej marce producenta dotykowych maszyn all-in-one w branży - elektronice dotykowej.Touch to pierwszy w Chinach rozwój i produkcja dużego dotykuwszystko w jednym PC producenci, udział w rynku sięgający 70%, produkowany przez dotykowy dotykowy wszystko w jednym, dotykowy wszystko w jednym, dotykowe zapytanie all-in-one, dotykowy itp. Różne uniwersalne maszyny reklamowe w wielu regionach, produkty sprzedają się dobrze w kraju i za granicą z wysoką jakością i pierwszorzędną jakością i zdobyły ponad 99% wysokich pochwał klientów.

Oprócz dotykania wszystkiego w jednym, w naszym życiu jest wiele miejsc, które korzystają z różnych wielofunkcyjnych maszyn typu „wszystko w jednym”.Uważa się, że wraz z ciągłym rozwojem nauki i technologii pojawi się więcej wielofunkcyjnych możliwości integracji, które będą rozwijane i stosowane w naszym życiu.W epoce informacyjnej nauki i technologii rozwój wielofunkcyjnej maszyny typu „wszystko w jednym” jest nieodpartym trendem rozwojowym i jest trendem rozwoju nowoczesnych produktów naukowych i technologicznych.

W banku, kiedy idziesz robić interesy, nie musisz czekać w długiej kolejce.Udając się do szpitala na wizytę u lekarza, nie trzeba ustawiać się w kolejce do rejestracji, wystarczy dotknąć maszyny zapytań, bardziej humanitarne jest to, że wystarczy dotknąć cyfrowej tablicy interaktywnej, aby umówić się na wizytę u lekarza z góry może również pełnić funkcję płatniczą.Gdy klienci czekają w restauracji, mogą umówić się na wizytę i zamówić jedzenie dotykając automatu zapytania.Po złożeniu zamówienia ekran dotykowy może wydrukować menu zamówienia, skracając czas oczekiwania.

Obecnie wiele dużych centrów handlowych wykorzystuje naścienną / pionową maszynę reklamową z ekranem dotykowym, która może pozwolić klientom bardziej bezpośrednio zrozumieć markę, może również zrozumieć najnowsze informacje o centrum handlowym, może również pomóc klientom zapytać o dystrybucję różnych rodzajów dobra.Interaktywne ekrany do maszyny reklamowej edukacyjnej mogą również ustawić maszynę przełączników czasowych, zmniejszyć zarządzanie zasobami ludzkimi i czasem.

Coraz więcej szkół i firm zaczęło korzystać z ekranu dotykowego.W nauczaniu może zastąpić oryginalną tablicę.Integruje pisanie, dyktowanie, odtwarzanie wideo i inne funkcje.W firmie może ułatwić szkolenia pracowników czy spotkania produktowe, a także współpracować z prelegentami, aby przemówienie było żywsze, bardziej namiętne i skuteczniejsze.

Istnieje wiele miejsc, w których możemy zobaczyć figurę ekranu dotykowego, stację metra, lotnisko, dworzec kolejowy, dworzec autobusowy, kino, bank, szpital, centrum handlowe, restaurację itd., nieświadomie stała się bardzo ważnym partnerem w naszym życiu.Można przewidywać, że w przyszłości, wraz z ciągłym rozwojem technologii, ekran dotykowy będzie miał coraz głębszy wpływ na codzienne życie.