Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. 86-19868380358 contact@yichuangscreen.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. profil firmy

Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Dystrybutor / Hurtownik,Eksporter,Sprzedawca

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  YCZX 、 YCHD

 • Ilość pracowników

  100~135

 • Coroczne wyprzedaże

  15000000-20000000

 • Rok założenia

  2013

 • pc Export

  60% - 70%

 • Główne Produkty:

  Smartboard z ekranem dotykowym wszystko w jednym; Gracz doradczy itp

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-19868380358

Wprowadzenie

Guangzhou Yi Chuang Technology Co., Ltd., z siedzibą 3 / F, budynek NO.C19, Hua Chuang Animation Industry Park, JingShan Village, ShiJi Town, dzielnica PanYu, miasto Guangzhou.Specjalizuje się w robieniu 32-calowej ~ 98-calowej inteligentnej tablicy z ekranem dotykowym i odtwarzaczem doradczym do edukacji, konferencji, użytku domowego.W 2013 roku stworzyliśmy własną markę „YCZX”, która sprzedaje na krajowym rynku chińskim.Teraz jest to 1 marka najlepiej sprzedająca się w Internecie.Objęte 60% sprzedażą rynkową.

Oddani ścisłej kontroli jakości i przemyślanej obsłudze klienta, nasi doświadczeni pracownicy są zawsze dostępni, aby omówić Twoje wymagania i zapewnić pełną satysfakcję klienta.Dodatkowo uzyskaliśmy certyfikaty FCC, CB, CE, ISO 9 0 0 1, ROSH.Sprzedając się dobrze we wszystkich miastach i prowincjach wokół Chin, nasze produkty są również eksportowane do klientów w takich krajach i regionach jak Europa, Ameryka, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka.

Przyjmujemy również zamówienia OEM i ODM.Niezależnie od tego, czy wybierasz aktualny produkt z naszego katalogu, czy szukasz pomocy technicznej dla swojej aplikacji, możesz swobodnie porozmawiać z naszym centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach dotyczących zaopatrzenia.Nieustannie poszukujemy i rozwijamy nasze nowe produkty, aby zaspokoić nowe wymagania klientów.

Wysoka jakość, przystępna cena i dobre usługi są zawsze naszą obietnicą dla wszystkich naszych klientów.Postaramy się jak najlepiej, aby zrobić lepiej.

 

• 51 mln kapitału zakładowego firmy

• Surowce klasy A, zapewniają jakość gotowego produktu

• Certyfikat CCC, CE, ROHS, ISO9001, SGS

• Długoterminowy magazyn firmy 5000 sztuk, z krótkim terminem realizacji

• Ponad 10 lat doświadczenia w OEM/ODM

• Własna fabryka montażu / fabryka sprzętu metalowego / fabryka pudełek /

• Czy zespół programistów PCBA, wsparcie w zakresie dostosowywania oprogramowania i aplikacji?

Chiny Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

Chiny Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. profil firmy 0

Guangzhou YiChuang Technology Co., Ltd.,specialized in doing 32inch ~ 98inch All in one touch screen smart board and Advisement player for education,conference,home use. specjalizuje się w robieniu 32 cali ~ 98 cali Smart board z ekranem dotykowym i odtwarzaczem doradczym dla edukacji, konferencji, użytku domowego. In year 2013, We set up our own brand “YCZX”, which selling in domestic China market. W roku 2013 założyliśmy własną markę „YCZX”, która prowadzi sprzedaż na krajowym rynku chińskim. Now it's the top 1 brand selling on line. Teraz jest to pierwsza marka sprzedająca się online. Covered 60% market selling quantity.18 years of steady development is the root cause of our progress, we always adhere to do the best quality and service! Objęte 60% ilości sprzedaży rynkowej. 18 lat stałego rozwoju jest podstawową przyczyną naszego postępu, zawsze przestrzegamy najlepszej jakości i obsługi!
2002 :
Słowo kluczowe: „foxconn”

Jako typowa tradycyjna produkcja w Chinach, zaczęliśmy robić OEM i ODM dla niektórych marek, takich jak „THTF”, „Xuzhou JIayou”, „Qianxin” i tak dalej. Jesteśmy znani jako „foxconn” w tym obszarze działalności.

 

2013:

Słowo kluczowe: operacje specjalistyczne
Aby być bardziej wyspecjalizowaną działalnością firmy, założył Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd.
Rozbudowa fabryki, 2 linie produkcyjne, 3000㎡ powierzchni produkcyjnej i magazyn.

 

2014:

Słowo kluczowe: Zbuduj własną markę YCZX
Podsumuj doświadczenia ODM i OEM w ciągu ostatnich 12 lat, zbuduj własną markę i spróbuj utworzyć profesjonalny zespół sprzedaży marketingowej.

 

2015:

Słowo kluczowe: Roczna sprzedaż: 160 milionów USD
Dzięki wysiłkom zespołu sprzedaży i doskonałej technologii produktu w 2015 roku wartość sprzedaży wynosi 160 milionów USD.

 

2016:

Słowo kluczowe: Roczna sprzedaż: 390 milionów USD
Zapotrzebowanie na produkty w chińskim sektorze edukacji stale rośnie, nasze terminy są w sam raz, w 2016 roku całkowita krajowa sprzedaż roczna wynosi 390 milionów USD.

 

2017:
Słowo kluczowe: Dobre produkty bez granic
Dobre produkty bez granic, stworzyliśmy dział sprzedaży zamorskiej.
 
2018 :
Słowo kluczowe: wzrost w stanie ustalonym
Both domestic sales and overseas sales under steady-state growth. Zarówno sprzedaż krajowa, jak i zagraniczna w warunkach stabilnego wzrostu. Our long-term business partners are from many markets, such like South America,Southeast Asia,Europe,Middle East,Africa etc. Nasi długoterminowi partnerzy biznesowi pochodzą z wielu rynków, takich jak Ameryka Południowa, Azja Południowo-Wschodnia, Europa, Bliski Wschód, Afryka itp.
 
2019:
Słowo kluczowe: konkuruj z innymi, wygraliśmy.
Wygraliśmy przetarg z Dominiki, dostaliśmy 18 000 jednostek 65-calowy panel dotykowy, który był znany w branży i wiele fabryk przystąpiło do licytacji.
 
2020 :
Słowo kluczowe: wyzwania i szanse
Suffering from COVID-19 all over the world, it's a huge challenges not only for us, but also for the world economy. Cierpi na COVID-19 na całym świecie, to ogromne wyzwanie nie tylko dla nas, ale także dla światowej gospodarki. We do believe opportunities are coming for who is ready.We are ready. Wierzymy, że nadchodzą możliwości, kto jest gotowy.

 

 

Usługa

Chiny Guangzhou Yichuang Electronic Co., Ltd. profil firmy 0

1, Czy możesz świadczyć usługi OEM dla wszystkich w jednym interaktywnym płaskim panelu?

Tak, dobrze obsługiwane, możemy dostosować go do twoich życzeń.

2, czy masz zapasy?

Każdego miesiąca przechowujemy w magazynie 3000-5000 jednostek.

3, czy Twoja firma jest prawdziwym producentem?

Nasza firma jest profesjonalnym producentem w dzielnicy Panyu w mieście Guangzhou, najczęściej zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki w dowolnym momencie.

4, jaka jest jakość produktu?

Nasze produkty zostały dokładnie przetestowane przez QC przed wysyłką do klientów. Sprzedajemy własną markę na krajowym rynku chińskim on-line, nasza marka to „YCZX”. Tak więc jakość jest dla nas najważniejsza!

5 、 Czy produkt jest używany tylko w szkole?

Nasze produkty są szeroko stosowane w szpitalach, szkołach, biurach itp.

6, Jak mogę zaufać jakości twojego produktu?

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w eksporcie.Od zakupu materiałów po dostawę produktów, mamy własny profesjonalny personel i procedury zapobiegające potencjalnemu ryzyku jakości.Nasze produkty zostały zatwierdzone przez CE i ROHS itp.

 

Serwis pogwarancyjny
• Roczna gwarancja jakości i bezpłatna konserwacja.
• Czas odpowiedzi: po otrzymaniu zgłoszenia od użytkownika zapewniamy 24-godzinne posprzedażowe wsparcie techniczne.
• Bezpłatne szkolenie techniczne: integracyjne i normatywne szkolenie w zakresie technologii jest dostępne bezpłatnie dla klientów przez nasz personel techniczny, aby upewnić się, że są oni wykwalifikowani w regularnej obsłudze sprzętu i oprogramowania produktów oraz są w stanie oszacować i rozwiązać drobne problemy.
• Aktualizacja oprogramowania: dożywotnie utrzymanie systemu sterowania, ciągłe doskonalenie funkcji systemu i ciągłe aktualizacje oprogramowania.
• Bezpłatna usługa online dotycząca problemów związanych ze sprzętem.
• Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do naszego działu pomocy technicznej: +86 13510609058

Nasz zespół

Zespół sprzedaży:
• 65 członków, zapewnia całodobową profesjonalną obsługę i wsparcie techniczne.
Nie jesteśmy typowym chińskim producentem. Nasi wysoce zaangażowani pracownicy sprzedaży nigdy nie uniknęli starań, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania klienta. Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy lub branży.

Zespół ds. Jakości:
• Kontrola jakości od surowca do produkcji i dostawy.
• Profesjonalna osoba kontroli jakości, aby uniknąć niekwalifikowanych produktów docierających do klienta.
• Ścisła kontrola surowca, produkcji i dostawy.
• Pełna seria urządzeń w wysokiej jakości laboratorium.
• Ściśle przestrzegać systemu ISO 9001: 2008.
• Ciągłe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości.

Teraz mamy 31 pracowników technicznych i zarządzających. Wielu z tych pracowników zajmujących się badaniami i rozwojem technologii, posiadających starszy specjalistyczny certyfikat techniczny i starszy programista; Licencjat lub powyżej zajmuje 87,5% ogółu pracowników, tytuł magistra 25%, tytuły seniorów 10%, 1 mentor podoktorancki. Zespół stworzył mechanizm wzrostu dla pracowników zajmujących się badaniami i rozwojem technologii, aby zapewnić wzrost ich wiedzy i doświadczenia; Stabilny zespół zarządzający o silnej świadomości innowacyjnej, zdolnościach uczenia się i zdolnościach wykonawczych. W głównym zarządzie firmy mamy seniorów z ponad 10-letnią produkcją materiałów, przemysłem szybkiego prototypowania, który ma perspektywiczny rozwój rynku i chętnie wykorzystuje możliwości rozwoju branży, promuje i kieruje szybkim rozwojem.